top of page
cooperatie-heerlen-duurzaam

Nieuws

  • Foto van schrijverCoöperatie Heerlen Duurzaam

“Keukentafelgesprekken” Douve-Weien Net van start

De werkgroep Douve Weien-Net gaat binnenkort starten met de zogenaamde "keukentafelgesprekken". Doel hiervan is om meer inzicht te krijgen in wat de wijk wil en wat er kan ten aanzien van de transitie naar duurzame energie. Met andere woorden wat is voor onze wijk de beste manier om van het Gas af te komen. Hiervoor is een vragenlijst opgesteld. Met deze vragenlijst gaan de leden van de werkgroep langs bij de bewoners van onze wijk. We beginnen in het deel van de wijk rondom basisschool Windekind. Naar verwachting worden de bewoners benaderd vanaf de 2e helft van januari.


De begeleidende brief bij de vragenlijst kun je hier bekijken. Je kunt reageren door een mailtje te sturen naar:

 “Keukentafelgesprekken” Douve-Weien Net van start

17 weergaven

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


bottom of page